OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

FIT-BODY high-tech trénink

FIT-BODY high-tech trénink jedinečným způsobem kombinuje výhody tradičního osobního tréninku s nejmodernější technikou cvičení, zlepšující fyzickou kondici jak u necvičících jedinců, tak i u sportovců a to s elektrickou stimulací svalů EMS. Elektrická stimulace svalů (EMS) pro trénink celého těla je naprostou revolucí v oblasti fitness. Má spoustu pozitivních účinků a žádné negativní. Zatímco u tradičního cvičení je to centrální nervová soustava, která prostřednictvím elektrických impulsů dává signál svalům, aby se stáhly a způsobily pohyb, EMS technologie aktivuje kontrakci svalů prostřednictvím elektrických impulsů z vnějšku. Sval nepozná rozdíl mezi tím, zda je elektrický impuls vyslán z mozku nebo zda přichází z vnějšku. Výhodou je, že různé svaly se mohou stahovat současně s vyšší intenzitou a frekvencí, čímž lze dosáhnout viditelného a hmatatelného výsledku během krátké doby. Elektrická stimulace svalů okamžitě zaměstnává Vaše hlavní svalová vlákna (rychlá svalová vlákna). Trénink je velmi šetrný vůči kloubům, šlachám a vazivovým tkáním, protože není třeba používat žádné činky a těžké váhy na zintenzivnění tréninku.


VÁŠ TRÉNINK POD VEDENÍM VRCHOLOVÉ TECHNOLOGIE EMS:

- TRÉNUJEME PRAKTICKY CELÉ TĚLO NAJEDNOU, PROTO TRVÁ JEDEN TRÉNINK POUHÝCH 20 MINUT

- CVIČENÍ PROBÍHÁ BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ A BEZPEČNĚ

- ZVYŠOVÁNÍ VÝKONNOSTI: VYTRVALOSTI, DYNAMIKY, SÍLY, RYCHLOSTI

-METODA JE OHLEDUPLNÁ KE ŠLACHÁM A KLOUBŮM A NA ROZDÍL OD JINÝCH SILOVÝCH TRÉNINKŮ NEZATĚŽUJE
VAZIVOVÉ TKÁNĚ

- EFEKTIVNĚ ZMÍRŇUJE PŘÍZNAKY A PŘÍČINY CELULITIDY, ZLEPŠUJE KREVNÍ A MÍZNÍ OBĚH, STIMULUJE LÁTKOVOU VÝMĚNU

- VE SVALOVÉ HMOTĚ VYROVNÁVÁ NEDOSTATKY A NEROVNOVÁHU, SROVNÁVÁ SVALOVOU DYSBALANCI

- PŘINÁŠÍ DOBROU POHODU A POCIT, ŽE JSME FIT, MÁ  PROTISTRESOVÉ ÚČINKY

- ZMÍRŇUJE BOLEST V KŘÍŽI A BOLEST ZAD – POSILUJE HLOUBĚJI UMÍSTĚNÉ POSTURÁLNÍ SVALY UDRŽUJÍCÍ VZPŘÍMENOU POLOHU PÁTEŘE

- ...A  JEŠTĚ MNOHÉ DALŠÍ POZITIVNÍ FYZIOLOGICKÉ ÚČINKY...

dres ems trenink 

Metoda EMS se zakládá na tréninku se speciálním přístrojem a tréninkovém úboru vyvinutém výslovně pro tento druh činnosti. Po dobu 20 minutového tréninku stimulujeme více než 90 % svalové hmoty těla, a to impulzy vysílanými současně do devíti hlavních svalových skupin, jejichž intenzita se dá regulovat podle individuálních potřeb – buď předem definovanými programy nebo přímým individuálním nastavením. Metoda je naprosto bezpečná, neboť intenzita proudu, kterou systém používá, je řádově několik miliampérů, tedy z hlediska organismu absolutně neškodná. Tato technologie působí na tělo účinněji a intenzivněji než tradiční tréninkové metody - zapojení svalů a jejich kontrakce jsou silnější a pronikají i do hlouběji umístěných svalů. Znamená to, že při pravidelném 20-ti minutovém tréninku 1-2x týdně jsou dostatečné k tomu, abyste dosáhli viditelných výsledků za kratší dobu než u tradičních posilovacích tréninků.


BĚHEM 20 MINUT DOCHÁZÍ K VÍCE NEŽ 38.000 SVALOVÝCH STAHŮ, COŽ ODPOVÍDÁ PŘIBLIŽNĚ 150 NÁSOBKU INTENZITY TRADIČNÍHO TRÉNINKU!

 Program je jedinečný v tom, že s ním může začít kdokoli, nezávisle na věku, pohlaví a předchozí trénovanosti, přičemž je v plně bezpečný a v nesrovnatelně kratší době umožní tělu mnohem intenzivnější pohyb než jiné tréninkové programy, v důsledku čehož se i žádané výsledky dostaví podstatně rychleji.  S pomocí systému EMS a odborných rad našich kvalifikovaných osobních trenérů, můžeme v moderně vybaveném prostředí dosáhnout trvalých výsledků mimořádně rychle. .

PO TRÉNINKU V DÉLCE 2 X 20 MINUT TÝDNĚ BUDETE UŽ ZA NĚKOLIK TRÉNINKŮ POCIŤOVAT A POZOROVAT VÝSLEDKY!

Náš život se neustále zrychluje, všechno je třeba zařídit okamžitě a urgentně.  Pro nedostatek času si nedokážeme najít ani chvíli na pravidelnou tělesnou aktivitu, která je základem našeho zdraví. Většinou se nám jak na pracovišti, tak v soukromém životě pohybu nedostává a z toho samozřejmě vyplývají četné zdravotní problémy. Toužíme po zdravém, štíhlém těle, po hezké postavě a pružné pokožce, ale nevíme, pro jakou metodu se rozhodnout, slabá vůle a příliš malá motivace nám brání ve výdrži, nemáme se ke komu obrátit o radu nebo nás příliš brzy přejde počáteční nadšení, protože výsledky se dostavují jen pomalu.

S NAŠÍ POMOCÍ ZE SEBE RYCHLE, ÚČINNĚ A ZARUČENĚ DOSTANETE OPRAVDU MAXIMUM!

Koncepce FIT-BODY high-tech trénink vděčí za své úspěchy tomu,  že u nás nacházejí naši klienti na jednom místě všechno, co potřebují k rychlému a pohodlnému fyzickému tréninku: nejmodernější technologii EMS, která jakožto nejefektivnější z metod dostupných v dnešní době přispívá k rozvoji a náležitému udržování tělesné kondice, kvalifikované trenéry, kteří prochází systémem speciálních školení a kteří vám neustálou motivací a udílením užitečných  rad pomohou co nejrychleji dosáhnout splnění vašich cílů, jakož i exkluzivní prostředí, kde se budete cítit opravdu dobře.