TOUŽÍTE PO DOKONALÉM TĚLE?

Nabízíme ošetření tou nejvyspělejší technologií v oblasti péče o tělo. EMSHAPE, EMS trénink, TRIOLIFT, BodyWraps a jiné

ZÍSKEJTE TRÉNINKY ZDARMA!

Víte, že pouze v našich studiích FIT-BODY v Břeclavi a v Hodoníně můžete získávát tréninky ZDARMA?

Ne...? Tak se na to pojďme spolu podívat!

JAK ZÍSKAT TRÉNINKY ZDARMA:

1) DOPORUČ A ZÍSKEJ - za každého  Vámi doporučeného klienta, který zakoupí jakoukoliv permanentku Vy obdržíte od nás BONUS ve formě tréninku zdarma! Počet doporučení není ničím omezen. Tj. že za každého dporučeného klienta Vy získáte trénink zdarma. Tak nevíhejte a přiveďte své známé, kolegy, kamarády, rodinné příslušníky... 

2) ZA VĚRNOST - pokud jste již naším klientem a zakoupíte následnou permanentku, opět od nás obdržíte jako BONUS trénink zdarma!

3) NOVÝ KLIENT při ostatních službách studia - pokud jste využili služby: zábal BODYWRAPS nebo ošetření přístrojem EMSHAPE, ale nejste ještě klient FIT-BODY, automaticky získáváte zkušební EMS trénink zdarma. 

4) SPOLUPRÁCE - spolupracujeme s prestižními salony, vizážistkami, kosmetičkami, hair stylistkami, kadeřnicemi a butiky, kde jako dárek můžete obdržet poukaz na zkušební trénink zdrama. 

5) AKCE v rámci   #BEACTIVEDAY -  DNY FITNESS ve spolupráci s Českou komorou fitness, které pro naše studia FIT-BODY znamenají DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Každý rok na podzim můžete zístkat zkušební trénink zdrama. Případně další speciální AKCE během roku. 

Upozorňujeme, že vždy musíte mít  dopředu objednaný termín, aby se trenérka mohla věnovat pouze Vám.

OBJEDNÁVKY - studio Břeclav 777572227 - studio Hodonín 777572229. A TO SE VYPLATÍ...pouze ve studiích FIT-BODY!

OBJEDNÁVKY

OBJEDNEJTE SE K NÁM PRÁVĚ TEĎ!

* EMS TRÉNINK s osobní trenérkou

* ošetření přístrojem EMSHAPE

* ošetření přístrojem TRIOLIFT

* ZÁBAL BODYWRAPS

* prodej korejské kosmetiky

***

studio FITBODY Břeclav : +420 777 572 227

studio FIT-BODY Hodonín : +420 777 572 229

informace: +420 602 531 599 majitelka

pište: fit-body@seznam.cz 

EMS TRÉNINK

...TRÉNINK 21. STOLETÍ...

PŘICHÁZÍ SVĚTOVÁ  NOVINKA!    HIGH-TECH TRÉNINK S TECHNOLOGIÍ EMS

FIT-BODY high-tech studio v Břeclavi a v Hodoníně

shutterstock_1095041837.jpg

ÚČINKY EMS

Mít štíhlé, tvarované a zpevněné tělo. A kdo by také nechtěl vypadat dobře? Každý rok se na trhu objeví spousta diet na hubnutí, přičemž většina z nich nefunguje - z důvodu nedostatku pohybu, denního stresu a jojo efektu. Výsledkem jsou oslabené svaly, vazivové tkáně, celulitida a nakonec rezignace a kapitulace místo dobře vypadající postavy a zdravého životního stylu. Vyzkoušejte efektivní tvarování těla FIT-BODY high-tech trénink!

Více

Koncepce FIT-BODY

Koncepce FIT-BODY high-tech trénink vděčí za své úspěchy tomu,  že u nás nacházejí naši klienti na jednom místě všechno, co potřebují k rychlému a pohodlnému fyzickému tréninku: nejmodernější technologii EMS, která jakožto nejefektivnější z metod dostupných v dnešní době přispívá k rozvoji a náležitému udržování tělesné kondice, kvalifikované trenéry, kteří prochází systémem speciálních školení a kteří vám neustálou motivací a udílením užitečných  rad pomohou co nejrychleji dosáhnout splnění vašich cílů, jakož i exkluzivní prostředí, kde se budete cítit opravdu dobře.

Více

downloadfile-2.jpeg

EMS trénink

Toužíte po změně životního stylu a pravidelné sportovní aktivitě, ale obrovská fitness centra a jejich neosobní přístup vás od učinění prvního kroku odrazují? Tak si už přestaňte zoufat, právě jste našli jedinečné místo, kde najdete všechno, co potřebujete k dosažení krásného těla a dobré kondice – FIT-BODY high-tech studia v Břeclavi a v Hodoníně.

Více

AKTUALITY

Archív

STUDIO FIT-BODY BŘECLAV A HODONÍN